fbpx

Kurzy

Základní kurz

Kurz určený pro úplné začátečníky, které náš lektor seznámí se vším, co se týká barber Word a naučí je techniky základních střihů: fade, undercut, pompadůr, skin fade, dále úpravu vousů, kosmetiku a styling. Začátek je vždy o víkendu - první víkend teorie, pak následně každý víkend praxe na klientech jako workshop pod dohledem zkušeného lektora. Kurz trvá cca měsíc - celkem vždy 12 dní ( 10:00 - 18:00 ) a maximálně se ho účastní 10 osob. Cena 17 500,-

Středně pokročilý barber

Kurz je určený pro vyučené kadeřníky a probíhá od pondělí do pátku ( 10:00-18:00 ). Součástí je praxe na modelech a výuka teorie. Kurz trvá 5 dní a je určen maximálně pro 5 osob. Cena 9500,-

Individuální kurz barberingu

Víkendový kurz pro pokročilé barbery. Lektor vás naučí nové trendy - střihy, fade, úpravy a holení vousů. Kurz probíhá so - ne, 10:00 - 18:00. Termíny kurzu po dohodě s lektorem ( Pedro barber - 773235001 ). Cena 6500,-

Akreditovaný kurz Kadeřník/Holič

Kadeřnický kurz s rozsahem 250 hodin. Nahrazuje výuční list v oboru kadeřnické služby. I pro účastníky bez středoškolského vzdělání. Kurz obsahuje teoretickou i praktickou výuku. Teoretická výuka: 100 hodin + Praktická výuka 150 hodin. Podrobnosti o tomto kurzu najdete níže. Cena 34 500,-

Podrobnosti akreditovaného ( rekvalifikačního ) kurzu

POZOR: Pro evidované uchazeče o zaměstnání možnost úhrady kurzu úřadem práce! ( Po individuálním schválení vaším úřadem práce. )

V rekvalifikačním kurzu barber – holič se studenti učí odborným úkonům pro plný výkon odpovídajících služeb.

Teoretické přednášky z technologie jsou prokládány přednáškami z odborných výukových materiálů. Dozvíte se veškeré informace o všech používaných přípravcích. Budeme se věnovat i základům pánské kosmetiky. Během přednášek se seznámíte s obecnou hygienou oboru ( dle aktuálního provozního řádu pro potřeby podnikání ), zamyslíme se i nad marketingem vašeho salonu a pomůžeme vám orientovat se v živnostenském zákoně ( např.  kdo je odpovědný zástupce – garant ). Pokud budete potřebovat pomoci se zajištěním odpovědného zástupce, rádi vám pomůžeme.

Akreditovaný kurz obsahuje teoretickou i praktickou výuku a je zakončen závěrečnou zkouškou, která se bude skládat z teoretické a praktické části. Po úspěšném ukončení rekvalifikačního kurzu obdrží absolvent Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu.

Jedná se o rekvalifikační program s akreditací Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, kterému byla udělena akreditace na základě zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky MŠMT č. 176/2009 Sb., kterou se stanoví náležitosti žádosti o akreditaci vzdělávacího programu, organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení, ve znění pozdějších předpisů.

Kurzy zajišťují kvalifikovaní lektoři, kteří mají mnohaleté zkušenosti a znalosti v daném oboru. Právě jejich odbornost vám nabízíme v rámci tohoto rekvalifikačního programu.

Součástí daného programu je i profil absolventa kurzu, na základě něhož se můžete dozvědět, co se naučíte v našem rekvalifikačním programu.

V kurzu se naučíte kompletní kadeřnické služby, základy střihu, ale i současné trendy v holení a úpravě vousů, coloring vousů a veškeré dovednosti jak v praktické tak i teoretické výuce.

Dále vám osvětlíme základy business marketingu, komunikační dovednosti, proklientský servis a základy psychologie a obecné hygieny. Naučíme vás pracovat se všemi materiály, které jsou pro danou pracovní činnost nezbytné, včetně technologie práce při výkonu holičské péče o vlasy a vousy  Odnesete si od nás i aktuální poznatky a trendy v oboru. Nedílnou součástí kurzu jsou i holičské práce.

Součástí každého rekvalifikačního programu je i praktická výuka, která je u řemeslných pracovních činností velmi důležitá. Po úspěšném ukončení akreditovaného rekvalifikačního programu získáte Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu, jehož součástí je přehled celkové hodinové dotace vzdělávání podle rekvalifikačního programu a hodinové dotace výuky podle jednotlivých tematických celků s rozdělením výuky na teoretickou a praktickou. Toto potvrzení má celostátní a doživotní platnost na území České republiky. Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu je doklad, který dle § 5 a vyhlášky MŠMT č. 176/2009 Sb., kterou se stanoví náležitosti žádosti o akreditaci vzdělávacího programu organizace, organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení, ve znění pozdějších předpisů.

V rámci realizace akreditovaného rekvalifikačního programu je možné spolupracovat s úřadem práce. Je možné využít buď již realizované veřejné zakázky od daného úřadu práce nebo absolvovat kurz přes zvolenou rekvalifikaci. Upozorňujeme jen, že zvolená rekvalifikace není nároková a záleží vždy na rozhodnutí komise. Pro bližší informace se doporučujeme obrátit na příslušnou pobočku úřadu práce.