Kurzy

Základní kurz

Kurz určený pro úplné začátečníky, které náš lektor seznámí se vším, co se týká barber Word a naučí je techniky základních střihů: fade, undercut, pompadůr, skin fade, dále úpravu vousů, kosmetiku a styling. Začátek je vždy o víkendu – první víkend teorie, pak následně každý víkend praxe na klientech jako workshop pod dohledem zkušeného lektora. Kurz trvá cca měsíc – celkem vždy 12 dní ( 10:00 – 15:00 ) a maximálně se ho účastní 10 osob.

Předběžný termín začátku Základního kurzu je 25. den v daném měsíci.

14 500 Kč

další nabídka kurzů

Středně pokročilý
barber

Kurz je určený pro vyučené kadeřníky a probíhá od pondělí do pátku ( 10:00-15:00 ). Součástí je praxe na modelech a výuka teorie. Kurz trvá 5 dní a je určen maximálně pro 5 osob.

9 500 Kč

Individuální kurz barberingu

Víkendový kurz pro pokročilé barbery. Lektor vás naučí nové trendy – střihy, fade, úpravy a holení vousů. Kurz probíhá so – ne, 10:00 – 15:00. Termíny kurzu po dohodě s lektorem ( Pedro barber – 773 235 001).

6 500 Kč

AKREDITOVANÝ KURZ KADEŘNÍK/HOLIČ

Kadeřnický kurz s rozsahem 250 hodin. Nahrazuje výuční list v oboru kadeřnické služby. I pro účastníky bez středoškolského vzdělání. Kurz obsahuje teoretickou i praktickou výuku. Teoretická výuka: 100 hodin + Praktická výuka 150 hodin. Podrobnosti o tomto kurzu najdete níže.

34 500 Kč

Podrobnosti akreditovaného (rekvalifikačního) kurzu

možnost úhrady
kurzu úřadem práce

Závěrečná zkouška z teoretické i praktické části

Potvrzení o účasti
v akreditovaném vzdělávacím programu

Akreditovaný kurz
mšmt

INFORMACE O KURZU

POZOR: Pro evidované uchazeče o zaměstnání možnost úhrady kurzu úřadem práce! (Po individuálním schválení vaším úřadem práce.)V rekvalifikačním kurzu barber – holič se studenti učí odborným úkonům pro plný výkon odpovídajících služeb.

Teoretické přednášky z technologie jsou prokládány přednáškami
z odborných výukových materiálů. Dozvíte se veškeré informace
o všech používaných přípravcích. Budeme se věnovat i základům pánské kosmetiky. Během přednášek se seznámíte s obecnou hygienou oboru ( dle aktuálního provozního řádu pro potřeby podnikání ), zamyslíme se i nad marketingem vašeho salonu
a pomůžeme vám orientovat se v živnostenském zákoně ( např. kdo je odpovědný zástupce – garant ). Pokud budete potřebovat pomoci se zajištěním odpovědného zástupce, rádi vám pomůžeme.

Akreditovaný kurz obsahuje teoretickou i praktickou výuku a je zakončen závěrečnou zkouškou, která se bude skládat z teoretické
a praktické části. Po úspěšném ukončení rekvalifikačního kurzu obdrží absolvent Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu.

AKREDITACE KURZU

Jedná se o rekvalifikační program
s akreditací Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, kterému byla udělena akreditace na základě zákona č. 435/2004 Sb.,
o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky MŠMT
č. 176/2009 Sb., kterou se stanoví náležitosti žádosti o akreditaci vzdělávacího programu, organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení, ve znění pozdějších předpisů.Kurzy zajišťují kvalifikovaní lektoři, kteří mají mnohaleté zkušenosti a znalosti v daném oboru. Právě jejich odbornost vám nabízíme v rámci tohoto rekvalifikačního programu.

Součástí daného programu je i profil absolventa kurzu, na základě něhož se můžete dozvědět, co se naučíte v našem rekvalifikačním programu. V kurzu se naučíte kompletní kadeřnické služby, základy střihu, ale i současné trendy v holení a úpravě vousů, coloring vousů
a veškeré dovednosti jak v praktické tak i teoretické výuce.

Dále vám osvětlíme základy business marketingu, komunikační dovednosti, proklientský servis a základy psychologie a obecné hygieny. Naučíme vás pracovat se všemi materiály, které jsou pro danou pracovní činnost nezbytné, včetně technologie práce při výkonu holičské péče o vlasy a vousy Odnesete si od nás i aktuální poznatky a trendy v oboru. Nedílnou součástí kurzu jsou
i holičské práce.

REKVALIFIKAČNÍ PROGRAM

Součástí každého rekvalifikačního programu je i praktická výuka, která je u řemeslných pracovních činností velmi důležitá. Po úspěšném ukončení akreditovaného rekvalifikačního programu získáte Potvrzení
o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu, jehož součástí je přehled celkové hodinové dotace vzdělávání podle rekvalifikačního programu a hodinové dotace výuky podle jednotlivých tematických celků s rozdělením výuky na teoretickou a praktickou.

Toto potvrzení má celostátní a doživotní platnost na území České republiky. Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu je doklad, který dle § 5 a vyhlášky MŠMT č. 176/2009 Sb., kterou se stanoví náležitosti žádosti o akreditaci vzdělávacího programu organizace, organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení, ve znění pozdějších předpisů.

V rámci realizace akreditovaného rekvalifikačního programu je možné spolupracovat s úřadem práce. Je možné využít buď již realizované veřejné zakázky od daného úřadu práce nebo absolvovat kurz přes zvolenou rekvalifikaci. Upozorňujeme jen, že zvolená rekvalifikace není nároková a záleží vždy na rozhodnutí komise. Pro bližší informace se doporučujeme obrátit na příslušnou pobočku úřadu práce.

„Dobrý střih je jako nové boty, cítíš se v nich tak komfortně a sebejistě…“​